موضوع: "تعمیرات تخصصی"

هزینه حل مشکلات اساسی تبلت

نوشته شده توسطرضا کریمی 1ام آبان, 1400

البته اولین سوالی که هنگام تعمیر و رفع اشکالات مختلف تبلت به ذهن شما می رسد این است که هزینه حل ایرادات تبلت من چقدر است؟

برای اینکه ابتدا از هزینه حل مشکلات اساسی تبلت خود مطلع شوید و سپس به راحتی تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را تعمیر کنید یا خیر، باید تبلت را به نمایندگی تعمیر تبلت بسپارید.

تکنسین های مرکز دو سوت تعمیر با عیب یابی تبلت شما منشا مشکل این دستگاه را شناسایی کرده اند.

هزینه حل مشکلات اساسی تبلت

پس از بررسی قطعه معیوب، تشخیص خواهند داد که آیا مشکل تعمیر شده یا نیاز به تعویض دارد.

در نتیجه بر اساس این اطلاعاتی که هنگام عیب یابی تبلت دریافت می کنند، هزینه تعمیر آن را برآورد کرده و به شما اطلاع می دهند.

در صورت تمایل مراحل تعمیر این دستگاه را شروع کنید.

دلیل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

نوشته شده توسطرضا کریمی 20ام مهر, 1400

در این مقاله از سایت دو سوت تعمیر قصد داریم درباره نحوه رفع خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی برا آموزش بدهد، پس در ادامه مطلب باما همراه باشید. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

دلایل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی در حین کار

دلایل زیادی برای خاموش کردن جاروبرقی در حین کار وجود دارد که با رعایت نکاتی که در زیر به شما می گوییم به راحتی حل می شوند. توجه داشته باشید که دلایل قطع برق نه تنها خرابی جاروبرقی است ، بلکه دلایل دیگری نیز دارد. به عنوان مثال ، گاهی اوقات قطع برق باعث خاموش شدن آن می شود. علاوه بر نوسانات برق ، سایر علل احتمالی مربوط به خود جاروبرقی را توضیح خواهیم داد.

استفاده بیش از حد از جاروبرقی

یکی از دلایل خاموش شدن جاروبرقی استفاده زیاد از آن است. در بسیاری از موارد افرادی که زیاد از جاروبرقی استفاده می کنند با خاموش شدن آن در حین کار مخالفت کرده و مشکل را نقص جدی جاروبرقی می دانند. باید بدانید که استفاده زیاد از جاروبرقی می تواند منجر به فرسودگی قطعات شود. بهتر است از جاروبرقی بیش از 25 دقیقه استفاده نکنید؛ زیرا استفاده بیش از این زمان می تواند به مرور زمان باعث خرابی جاروبرقی یا کاهش عملکرد آن شود. یکی دیگر از مشکلات مصرف زیاد جاروبرقی هزینه اضافی قبض برق است.

اشکال در قطعات

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن جاروبرقی در حین کار خرابی قطعات است. اگر جاروبرقی بلافاصله خاموش شود ، ممکن است یکی از اجزای آن خراب شود یا دچار مشکل شود. اگر جاروبرقی شما خیلی قدیمی و فرسوده باشد این مشکل ممکن است رخ دهد. در این مورد ، می توان گفت که بهترین گزینه برای شما خرید یک جاروبرقی جدید است.

ترموستات

ترموستات جاروبرقی برای کار بی عیب و نقص موتور و سلامت آن در دستگاه در نظر گرفته شده است. اگر موتور بیش از حد گرم شود، ممکن است بسوزد یا کاملاً بسوزد. بنابراین ، ترموستات ناگهان جاروبرقی را خاموش می کند ، مدار را خاموش می کند و موتور را خاموش می کند. پس از مدتی و پس از سرد شدن موتور ، می توان دوباره از جاروبرقی استفاده کرد. اما اگر ترموستات جاروبرقی خراب باشد ، خرابی ترموستات می تواند باعث شود ناگهان جاروبرقی خاموش شود و به دلیل روشن نشدن جاروبرقی ممکن است ترموستات بیش از حد گرم شود. وقتی ترموستات بعد از گرم شدن موتور روشن می شود ، موتور را خاموش کرده و جاروبرقی را خاموش می کند. تعمیرکار حرفه ای جاروبرقی می تواند جاروبرقی شما را تعمیر کرده و ترموستات آن را در مدت زمان بسیار کوتاهی تعویض کند.

کیسه دستگاه

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی در حین کار ، پر بودن کیسه جاروبرقی است. همیشه کیسه جاروبرقی را تا زمان پر شدن کامل خالی کنید. اشتباه دوم استفاده از کیسه های جاروبرقی دائمی است. بهتر است از کیسه های یکبار مصرف یا کیسه های نانو استفاده کنید. بهترین کیسه ها برای استفاده از کیسه های پارچه ای جاروبرقی هستند. کیسه های نانوالیاف بهترین نوع کیف برای جاروبرقی ها هستند.

خرابی موتور

گاهی اوقات موتور که قسمت عمده جاروبرقی است ، به مرور زمان و به دلایل مختلف مانند افزایش نوسانات قدرت ، مشکلات سیم پیچ و فشار زیاد روی دستگاه ، می سوزد. موتورهای نیم سوز خیلی زود داغ می شوند و باعث می شود جاروبرقی خاموش شود. در صورت امکان ، موتور را تعمیر کنید ، و اگر مشکل برطرف نشد ، در نهایت چیزی جز تعویض موتور باقی نمی ماند.

سوال های متداول

در این قسمت به بررسی سوالات متداول درباره خاموش شدن ناگهانی و تعمیرات جاروبرقی می پردازیم.

آیا داغ شدن جاروبرقی طبیعی است؟

اکثر کاربران جاروبرقی شکایت دارند که جاروبرقی هایشان داغ شده و بوی آنها به نظر می رسد که پس از استفاده طولانی مدت در حال سوختن هستند. این معمولاً به دلیل گردش ضعیف هوا به دلیل خرابی موتور یا دریچه ایجاد می شود. برای تشخیص دقیق آنچه که مانع جریان هوا از جمله فیلترها و مسیرهای هوا می شود ، وقت بگذارید.

چرا موتورهای برقی بو می دهند؟

موتورهای نامناسب هنگامی که مشکلی پیش می آید ، بوی سوختگی قابل تشخیص می دهند. موتورها هنگام استفاده گرمای زیادی تولید می کنند. اگر ابزار بیش از حد طولانی یا خیلی سخت کار کرده باشد ، ابزار می تواند بیش از حد گرم شود و بوی سوزش ایجاد کند.

چرا موتورهای خلاء فرسوده می شوند؟

گاهی اوقات ممکن است موتور روی هوور شما متوقف شود و بسوزد. این امر به دلایل مختلفی رخ می دهد، اما رایج ترین آنها استفاده بیش از حد از خلاء یا استفاده ساده از یک جاروبرقی قدیمی با موتور قدیمی است که در طول زمان فرسوده شده است.

چقدر طول می کشد تا جاروبرقی خنک شود؟

پس از انجام کلیه بررسی ها ، اجازه دهید تا پاک کننده خنک شود که معمولاً حدود 45 دقیقه است. پس از خنک شدن و اتصال مجدد به آن ، باید دوباره شروع به کار کند زیرا برش برای تنظیم مجدد خودکار طراحی شده است.

شیوه تعمیر پی اس 4 و حل مشکلات عمده

نوشته شده توسطرضا کریمی 19ام مهر, 1400

در این راهنمای جامع از تیم دو سوت تعمیر به بررسی شیوه تعمیر پی اس 4 و مشکلات عمده آن می پردازیم. همچنین راه حل هایی را برای رفع اشکالات و خرابی های دستگاه پلی استیشن 4 ارائه می دهیم.

شیوه تعمیر پی اس 4 و حل مشکلات عمده

در اینجا به برخی از مشکلات عمده دستگاه پی اس 4 و راه حل های آنها اشاره می کنیم:

1. چراغ نشانگر آبی چشمک می زند

هنگام راه اندازی پی اس 4 ، چراغ نشانگر LED که کنار کنسول را آراسته است باید قبل از سفید شدن به سرعت آبی رنگ شود. گاهی چراغ آبی به طور مداوم پالس می کند.

در این حالت، این کنسول سیگنالی به تلویزیون نمی فرستد. اگرچه این مشکل در زمان راه اندازی گسترده تر بود ، اما هنوز برای بخش کوچکی از کاربران مشکلاتی وجود دارد.

چراغ نشانگر آبی چشمک می زند

برای تعمیر پی اس 4 (PS4) همانطور که سونی در راهنمای عیب یابی خود بیان کرد، نور آبی چشمک زن می تواند نشانه ای از مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری باشد.

با این وجود ، تعدادی راه حل بالقوه وجود دارد که می توانید امتحان کنید. اگر موفق به جدا کردن مشکلی از سخت افزار پی اس 4 شدید، با پشتیبانی نمایندگی PlayStation تماس بگیرید.

زیرا آنها گاهی اوقات می توانند تعمیرات یا جایگزینی در محل را ارائه دهند. در این مرحله ، ممکن است کنسول شما تحت ضمانت سازنده نباشد و مجبور شوید هزینه تعمیر را پرداخت کنید.

1. سیستم عامل تلویزیون خود را به روز کنید

این نکات را دنبال کنید:

 • تعداد معدودی از کاربران اظهار داشته اند که با به روزرسانی سیستم عامل تلویزیون، کمبود سیگنال صوتی تصویری برطرف شده است.
 • اگر تلویزیون جدیدتری دارید، به ویژه تلویزیون با قابلیت اتصال به اینترنت، به کتابچه راهنمای تلویزیون مراجعه کرده و سیستم عامل آن را به روز کنید.
 • انجام این کار ممکن است تنظیمات HDMI را تغییر داده و سازگاری دستگاه را برطرف کند.

2. پورت های HDMI را بررسی کنید

برای تعمیر پی اس 4 (PS4) به هر دو پورت HDMI در تلویزیون وپی اس 4  نگاهی بیندازید، به همراه کابل HDMI هرگونه ناهنجاری یا خرابی آشکار می کنید. در صورت امکان کابلهای جایگزین HDMI را آزمایش کنید.

3. منبع تغذیه را بررسی کنید

دکمه روشن / خاموش در قسمت جلوی پی اس 4 را حداقل به مدت هفت ثانیه لمس کنید، یا تا زمانی که سیستم دو بار بوق بزند و خاموش شود. پس از آن ، سیم برق AC را از پریز برق جدا کنید. اتصال AC IN و سیم برق را از نظر آسیب دیدگی یا ناهنجاری بررسی کنید.

4. درایو سخت را بررسی کنید

 • مطمئن شوید که پی اس 4 شما خاموش است.
 • سپس سیم برق AC و سایر کابلهای متصل را قبل از کشیدن درپوش پایه HDD به سمت خارج جدا کنید.
 • پس از برداشته شدن ، هارد را از نظر احتمال آسیب دیدگی بررسی کرده و از قرارگیری صحیح آن در محفظه HDD اطمینان حاصل کنید.

5. تنظیم مجدد کنترلر

 • اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی متصل شده است.
 • دکمه پی اس را روی کنترلر خود فشار دهید و نگه دارید تا چراغ سیستم نارنجی شود.
 • سپس ، دکمه پی اس را دوباره فشار دهید و نگه دارید تا چراغ سفید شود.
 • ما این روش را آزمایش کرده ایم و می تواند پی اس 4 شما را به درستی راه اندازی کند.

2. چراغ نشانگر قرمز چشمک می زند

 چراغ نشانگر قرمز چشمک می زند

اگر چراغ نشانگر قرمز مدام چشمک می زند مراحل ذکر شده را طی کنید:
 • به آن استراحت دهید: دکمه روشن / خاموش در قسمت جلوی پی اس 4 خود را حداقل به مدت هفت ثانیه لمس کنید ، یا تا زمانی که سیستم بوق بزند و خاموش شود. سپس ، منبع تغذیه را قطع کرده و اجازه دهید کنسول برای مدت زمان طولانی یا تا زمانی که به اندازه کافی خنک شود ، استراحت کند ، قبل از اینکه دوباره آن را روشن کنید.
 • فضای کافی به آن بدهید: پی اس 4 خود را در محلی با تهویه مناسب قرار دهید تا اطمینان حاصل شود فضای کافی برای تنفس دارد ، در صورت امکان از فرش و خدمات مشابه خودداری کنید. بعلاوه ، برخی از کاربران گزارش داده اند که قرار دادن کنسول به صورت عمودی به کاهش گرمای بیش از حد کمک می کند (اگرچه نباید این کار را انجام می داد ، با در نظر گرفتن موقعیت دسترسی به هر دو دریچه).

هنگام تعمیر پی اس 4 (PS4) اگر مشکل همچنان ادامه داشت و با هیچ یک از راه حل های بالقوه زیر برطرف نشد، با پشتیبانی پلی استیشن تماس بگیرید یا کنسول خود را مستقیماً به یک فروشگاه رسمی سونی ببرید تا ترتیب تعویض / تعویض را بدهد.

تعمیر موبایل

نوشته شده توسطرضا کریمی 5ام مهر, 1400

تعمیر موبایل / در این قسمت از تیم دو سوت تعمیر ، ما درباره روش تعمیر موبایل یا تلفن همراه ، مشکلاتی که معمولا برای موبایل بوجود می آید و سوالات رایج شما در مورد تلفن همراه صحبت میکنیم . تعمیر موبایل در دو سوت تعمیر تلفن همراه یا موبایل وسیله ای بی سیم و قابل حمل است که به کاربر این اجازه را میدهد که هم تماس برقرار کند و هم تماس را دریافت کند. در حالی که اولین نسل از تلفن های همراه تنها خدماتی بابت تماس داشتند، اما نسل جدید تلفن های همراه کارایی بسیار بیشتری دارند و دارای مرورگر وب ،دوربین،بازی ، بخش موزیک و ویدئو و… هستند.

روش تعمیر موبایل (گوشی همراه) و حل مشکلات آن در دو سوت تعمیر

ما چند نکته را در باب روش تعمیر موبایل، با تمام تکنسین های حرفه ای تعمیر تلفن های همراه در میان می گذاربم که مطمئناً در انجام مشاغل تعمیراتی مفید خواهند بود. برای کسانی که از این موضوع بی اطلاع هستند ، این یک درس جدید برای یادگیری است و برای کسانی که قبلاً این را می دانند ، این فقط یک تجدید نظر برای آنها است! با ما همراه باشید تا به بررسی مشکلات متداول تلفن های همراه به بحث بپردازیم.

می توانید حل مشکل تلفن همراه خود را تعمیر موبایل در دو سوت تعمیر بسپارید.

ما در این قسمت این مشکلات را بررسی میکنیم و راه حل هر مشکل را به شما میگوییم.

1.پس از مدتی سرعت دستگاه کند میشود

کند شدن سرعت مشکلی است که همه ی ما به آن برخورد کرده ایم و معمولا دلیل آن قدیمی بودن موبایل یا برنامه ها و فایل های زیاد برروی موبایل است . اگر شما فردی هستید که از برنامه های زیاد و سنگین برروی موبایل خود استفده میکنید ،بهتر است هنگام خرید دقت داشته باشید که دستگاه شما RAM بالایی داشته باشد . پس از مدتی سرعت دستگاه کند میشود راه حل در هنگام مواجه شدن با این مشکل این است که همه ی فایل ها و داده ها برروی گوگل داریو یا Drop box انتقال دهید و از روی تلفن خود پاک کنید .

 • اگر برنامه ای است که به تازگی نصب کرده اید بهتر است که آن را هم پاک کنید .
 • اگر همه ی این کار ها را انجام دادید ، و باز هم سرعت موبایل شما پایین بود بهتر است که آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید . 

2.عمر باتری کم میشود

عمر باتری کم میشود حتما برای شما هم پیش آمده است که از گوشی خود به طور مداوم در روز استفاده نمیکنید، ولی باز هم عمر باتری موبایل شما کم است حالا برای حا این مشکل چه کار هایی انجام دهیم :

 • هنگامی که از موبایل خود استفاده نمیکنید باید روشنایی صفحه ،Bluetooth ، Wifi ،GPS را خاموش کنید .
 • میتوانید باتری خود را در حالت ذخیره قرار دهید .(Power saving mode)
 • بهتر است که در تنظیمات گوشی خود نگاه کنید که کدام برنامه بیشترین مقدار باتری را مصرف میکند ؛ شما میتوانید آن هایی که تخلیه ی باتری بیشتری را دارند غیر فعال کنید .

3.بیش از حد داغ میشود

این اتفاق به طور معمول میتواند به مشکل قبلی مربوط باشد . علت بیش از حد گرم شدن موبایل مربوط به مشکلات باتری است . بیش از حد داغ میشود سعی کنید اگر این اتفاق برای شما افتاد این مشکل را حل کنید زیرا باعث آسیب رسیدن به باتری و صفحه ی موبایل شما می شود . برای حل این مشکل بتر است راه های قبلی را امتحان کنید و موبایل خود را از نور آفتاب دور نگه دارید  اگر بااین روش ها جواب نداد بهتر است که موبایل خود را به روز رسانی کنید و به تنظیمات کارخانه برگردانید . 

4.حافظه پر میشود

شاید شما از آن افرادی هستید که عکس ها، آهنگ ها، و دیگر اطلاعات را با اینکه دیگر به آنها نیاز ندارید حذف نمیکنید .  حافظه موبایل پر میشود گاهی در موبایل (تلفن همراه ) شما اطلاعات و فایل هایی وجود دارد که حتی شما آنها را فراموش کرده اید . حتی برنامه هایی در موبایل شما وجود دارد که از آنها استفاده نمی کنید . که همه ی این موارد می تواند حافظه ی موبایل شما را پر کند.  این مشکل به مشکل اولی که توضیح دادیم مربوط است ، پر شدن حافظه باعث می شود که سرعت کارکرد موبایل شما پایین بیاید .  ‏بنابراین، راه حل های ممکن برای این مشکل یکسان است:

 1. سعی کنید آن دسته از فایل ها و برنامه هایی را که دیگر از آنها استفاده نمی کنید حذف کنید، همچنین می توانید تماس های قدیمی و پیام های متنی را حذف کنید . 
 2. همچنین شما می توانید از یک کارت SD استفاده کنید و اطلاعات را بر روی آن انتقال دهید.

5.بلوتوث دستگاه مشکل دارد

اگرچه کابل های کمتر ممکن است مشکلات کمتری به نظر برسند ، اما این مورد همیشه در مورد دستگاه های بلوتوثی صدق نمی کند. اگر دستگاهی جفت نمی شود ، بسیار پیچیده می شود. چون به سختی می توان فهمید مشکل از کجاست. بلوتوث موبایل مشکل دارد آیا دستگاه بلوتوث با تلفن شما سازگار است؟ این دستگاه ممکن است با هر گوشی موبایلی قابل جفت شدن نباشد. دستگاه ها را کنار هم قرار دهید تا مطمئن شوید هیچ مانعی باعث بروز مشکل نمی شود. بررسی کردید که آیا بلوتوث روشن است یا خیر. تلفن و دستگاه خود را خاموش و دوباره روشن کنید.

6.برنامه ی در حال اجرا FREEZE می شود

این مشکلی است که خیلی اتفاق می افتد اما حل کردن آن چندان هم سخت نیست . برنامه ی در حال اجرا FREEZEمی شود این مشکل معمولا از سمت برنامه است  دلیل اصلی آن این است که سیستم عامل شما آپدیت نشده است و آن نسخه از برنامه را پشتیبانی نمیکند . یا اینکه برنامه آپدیت نشده است و شما باید آن برنامه را آپدیت کنید تا این مشکلات رفع شود .

7.هنگ میکند

این اتفاقی است که معمولا در دستگاه های قدیمی رخ میدهد ، در این جور مواقع بهتر است که تلفن خود را خاموش ، روشن کنید . وقتی که این کار جواب نمیدهد باید باتری را ازتلفن خارج کنید و دوباره روشن کنید .هنگ کردن موبایلبااین حال در برخی از گوشی های مدرن شما نمیتوانید که باتری را جدا کنید. در این حالت بستگی به این دارد که موبایل شما چه مدلی است:

 1. apple (بالاتر از ios8 ): کلید کم کردن صدا فشار دهید.کلید زیاد کردن صدا را فشار دهید.کلید پاور را به مدت 15 ثانیه نگه دارید.
 2. samsung: کلید پاور + کم کردن صدا را به مدت 15 ثانیه باهم فشار دهید تا لوگوی سامسونگ ظاهر شود.
 3. sony: کلید پاور و زیاد کردن صدا را باهم به مدت 10 ثانیه فشار دهید.هنگامی که ویبره ی موبایل را احساس کردید کلید پاور را مانند همیشه فشار دهید تا دستگاه روشن شود.
 4. Nokia: کلید پاور را به همراه زیاد کردن صدا به مدت 15 ثانیه هم زمان فشار دهید ، تا لوگوی اندروید ظاهر شود.

رفع اشکال مدل های مختلف

در این قسمت به بررسی مشکلات مدل های سامسونگ و ال جی می پردازیم.

راهنمای رفع اشکال مدل سامسونگ

راهنمای رفع اشکال و تعمیر موبایل مدل سامسونگ برای تعمیر موبایل سامسونگ در صورتی که پورت شارژ شما کار نمی کند، این نکات را مورد توجه قرار دهید. درست مانند باتری های تلفن ، با گذشت زمان کابل های شارژ و پورت شما فرسوده می شود. در تلفن شما ، زبانه های کوچک فلزی در اطراف دهانه جایی که شارژر خود را به برق متصل می کنید ، آسیب دیده یا کثیف می شوند ، که می تواند قابلیت شارژ آن را کند کند.

 • هر چند همیشه پورت شارژ نیست که باعث بروز مشکلات شارژر می شود ، بنابراین قبل از اقدام به تعمیرات موبایل، خودتان کار عیب یابی تلفن خود را انجام دهید.
 • اگر فقط باید مواد زائد را از پورت شارژ پاک کنید. سعی کنید با استفاده از مسواک یا پنبه استفاده نشده پورت را تمیز کنید که از اتصال خوب به کابل شارژ شما جلوگیری می کند.
 • اگر کابل یا آداپتور دیواری است که ایراد دارد ، آنها را خارج کنید. اگر این مسئله واقعا به خرابی پورت شارژ مربوط شود ، باید به تعمیرگاه مراجعه کنید.

روش حل مشکل گوشی ال جی

اگر حجم نوتیفیکیشن های موبایل ال جی شما بیش از حد زیاد است، با فشار دادن و نگه داشتن انگشت خود بر روی اعلان که ظاهر میشود، می توانید به تنظیمات دسترسی پیدا کنید و آن ها را متوقف کنید. روش حل مشکل گوشی ال جی این یک نوع کنترل پنل است که به شما امکان می دهد نوع اعلان مرتبط را به طور کامل خاموش کنید. یا آن را سایلنت کنید تا نشان داده شود اما توجه شما را به خود جلب نکند.

نحوه عیب یابی و تعمیر موبایل در منزل

گوشی تلفن شما ممکن مشکلات زیادی پیدا کند. برای راحتی کار و عیب یابی و تعمیر موبایل در منزل به این نکات توجه کنید.

 1. در صورتی تلفن همراه شما پس از قالب بندی کارت SD را تشخیص نمی دهد، ظرفیت کارت حافظه را بررسی کنید.
 2. اگر حداکثر 32 گیگابایت است آن را به صورت exFAT قالب بندی کنید.
 3. تلفن را در حالت بازیابی مجدداً راه اندازی کرده و wipe cache را در Android انتخاب کنید. با این کار کارت SD پاک می شود و آن را به صورت FAT32 قالب بندی می کند که برای ذخیره سازی در تلفن مناسب ترین حالت است.
 4. ممکن است همگام سازی گوشی موبایل شما مشکلی داشته باشد. مشکل همگام سازی پس از مدتی به طور خودکار حل می شود.
 5. در غیر این صورت ، حساب google را حذف کرده و دوباره اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنت محدود نبوده و به درستی کار می کند. به روزرسانی سیستم را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را به روز کنید.

سوالات متداول کاربران درباره سرویس و تعمیر موبایل

در ادامه به برخی از سوالات متداول کاربران درباره تعمیر موبایل در دو سوت تعمیر می پردازیم.

چرا برنامه ها دانلود نمیشوند؟

علت دانلود نشدن برنامه ها معمولا حافظه ی کم گوشی است پس بهتر است که حافظه را کمی خلوت تر کنید . توجه داشته باشید که بعد از پاک کردن برنامه ها برای به دست آوردن حافظه ی کافی برای دانلود برنامه ی جدید حتما دستگاه را خاموش ، روشن کنید.

چگونه می توانم مشکل تلفن همراه خود را برطرف کنم؟

باتری را بردارید و ببینید آیا شارژ می شود یا خیر. نقطه باتری و اتصال باتری را بررسی کنید. اتصال باتری را مجدداً فروخته یا تغییر دهید. شارژر را وارد کنید و اگر “شارژ باتری” ظاهر شد یا نه ، آن را وارد کنید.

تعمیر موبایل چگونه است؟

تکنسین های تعمیر موبایل کار ارزیابی عملکرد تلفن های همراه ، نصب و به روزرسانی نرم افزار تلفن ، عیب یابی مشکلات سیم کشی و جایگزینی قطعات و اجزای آسیب دیده مانند باتری ، صفحه نمایش LCD ، صفحه کلید ، دکمه ها را انجام می دهند.

سخن آخر

همان طور که توضیح دادیم اکثر مشکلات موبایل (تلفن هوشمند ) را خودتان میتوتنید حل کنید ، البته که این مشکلات معمولا شامل مشکلات سخت افزاری نمی شود. مرکز تخصصی تعمیر موبایل در صورت برخورد با این مشکلات و حل کردن مشکل اصلی شما میتوانید از متخصصان سایت تعمیر موبایل در دو سوت تعمیر کمک بگیرید تا کار تعمیر موبایل شما را در کمترین زمان و با بالا ترین کیفیت حل کنند.

برای سرویس و تعمیر موبایل خود و اطلاع از هزینه با تیم دو سوت تعمیر تماس بگیرید.

 

سرویس، نگهداری و عیب یابی

نوشته شده توسطرضا کریمی 4ام مهر, 1400

سرویس، نگهداری و عیب یابی وسایل خانه شما توسط بهترین متخصصان و ارائه ضمانت کامل کیفیت خدمات آماده خدمت رسانی به هم وطنان گرامی می باشد.

لوازم خانگی نقش اصلی را در راحتی شما بازی می کنند و به سرعت کارهای مختلف خسته کننده را انجام می دهند.

دو سوت تعمیر شرکت دو سوت تعمیر مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی با سابقه درخشان در تعمیرات لوازم خانگی با هدف هرچه کمتر کردن زمان انتظار برای خدمات سرویس و تعمیرات، وبسایت خود را در سال ۱۳۹۹ تاسیس و شروع به خدمت رسانی و مشاوره آنلاین به هموطنان عزیز نمود.

اگر لوازم خانگی شما نیاز به تعمیرات دارد، همین حالا با تیم ما تماس بگیرید. هر روز هزاران نفر به دو سوت تعمیر می آیند تا:

 • خدمات تعمیرکار لوازم خانگی دو سوت تعمیر برای کالای خراب خود پیدا کنند.
 • آموزشهای تعمیر لوازم خانگی را بخوانند.
 • محصولات مصرفی دستگاه مورد نظر خود را پیدا کنند.
 • یاد بگیرند که چگونه طول عمر وسایل برقی خانه خود را افزایش دهند.

اعتماد

هنگامی که نوبت به یافتن یک شرکت تعمیر لوازم خانگی می رسد ، تیم تعمیرات دو سوت تعمیر کلیه شرایط را دارد.

ما اطمینان حاصل می کنیم که فقط از افراد متخصص و واجد شرایط خدمات دریافت می کنید.

ما کلیه قطعات و خدمات تعمیرات متخصصان خود را ضمانت می کنیم.

هنگامی که دو سوت تعمیر را برای سرویس و یا تعمیر لوازم منزل خود انتخاب می کنید، کاری می کنیم که از تصمیم خود اطمینان داشته باشید.

تعمیرات کامپیوتر ، گوشی و تبلت توسط مرکز ما

تعمیر رایانه های شخصی ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی رایج ترین مارک های رایانه شخصی ، تلفن هوشمند و رایانه لوحی.

به عنوان مثال ، آیا گوشی اپل یا سامسونگ شما خراب است؟ و آیا می خواهید توسط متخصصان این حوزه تعمیر شود. این کار در مرکز تعمیرات دو سوت تعمیر ، متخصص همه تلفن های همراه امکان پذیر است.

مرکز تعمیرات دو سوت تعمیر به عنوان یک سرویس تعمیر ، بالاترین استانداردهای کیفیت را با قطعات OEM (سازنده تجهیزات اصلی) اعمال می کند.

این بدان معناست که این شرکت فقط با بالاترین کیفیت ممکن قطعات کار می کند.

زیرا هیچ چیز آزاردهنده تر از خراب شدن تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما نیست. و در مقابل کیفیت پایین تری دریافت می کنید.

 https://2sottamir.ir/